AKTUÁLNĚ - NEJBLIŽŠÍ AKCE A NOVINKY PRO VEŘEJNOST

!!! POZOR PROHLÍDKA V SOBOTU 23.9. V 10 HODIN JE REZERVOVÁNA PRO ZÁJEZD!!! 

AKCE PRO VEŘEJNOST SEZONA 2023

29.4.-1.10.    VÍKENDOVÉ PROHLÍDKY VČ. SVÁTKŮ 1.5.,8.5., 5.7., 6.7. A 28.9.

29.4.-1.10.    VÍKENDOVÁ STEZKA PRO DĚTI S ODMĚNOU

29.4.-1.10.   PRODEJNÍ VÝSTAVA "SÍLA ŽEN" A "SÍLA ČASU" ( jako součást prohlídek)

1.7.-2.7.        ZPÁTKY V ČASE  - VÍKEND S HISTORICKOU SKUPINOU ADAMANTT

12.-13.8.       ŠERMÍŘSKÝ VÍKEND NA HRADĚ S ŠERMÍŘSKÝM SPOLKEM ROTENBURK

2.9.               DIVOKEJ BILL - KONCERT

2.-3.9.           ZPÁTKY V ČASE - VÍKEND S HISTORICKOU SKUPINOU ADAMANTT

8.-10.9.         ENVIROFEST BEČVA ČASU

WEDDING 4 YOU

Mimo oblíbené klasické svatební obřady a klasické svatební hostiny nabízíme na našem hradě i tuto revoluční myšlenku, která je NOVINKOU na svatebním trhu. 

Je pro všechny, kteří touží prožít krásnou svatbu se všemi tradicemi, mít krásný zážitek na celý život, těšit se ze spousty svatebních fotek, podělit se o radost a pohostit současně svoji rodinu a přátelé, aniž by se musel zvažovat počet zvaných hostů.

Je to pro Vás, kteří toužíte užít si krásný svatební den a přitom se nevydat z poslední koruny, ale naopak moci si s radostí koupit spolu se snubními prstýnky i krásné místo, profi svatební služby A HLAVNĚ i svatební cestu, na kterou ještě v podvečer svatebního dne se svoji životní láskou odletíte!!!

Naše 12 letá zkušenost, romantické prostředí a skvělý tým je připraven Vám takovou parádní super svatbu uspořádat na našem romantickém hradě v Dolních Kounicích. 

Namísto 24 hodinové svatby intenzivně prožijete 4 hodinovou svatbu.  Namísto šíleného rozpočtu rovnajícímu se ročnímu výdělku Vás tato svatba bude stát přibližně jeden měsíční plat.  Nebudete se muset stresovat týden či rok před svatbou skrze nákupy, třídění, úkoly, přípravy a také týden po svatbě než zase všechno roztřídíte, rozdáte, uklidíte či prodáte. NECHTE TO NA NÁS. Kupte si prstýnky, šaty a svatební cestu, rozešlete pozvánku hostům a zbytek za Vás zařídíme. Uspořádáme Vám super 4 hodinový intenzivní svatební zážitek.

NOVÝ PROJEKT "ZÍSKEJ SVŮJ KOUSEK HRADU"

Tento projekt je zprávou, měnící zažité představy a otevírající převratné možnosti všem aktivním lidem. Více o projektu přímo zde: https://www.svetsdileni.cz/ 

HRADNÍ SPOLEK

Máte-li zájem se zapojit do dění na hradě, podpořit tuto krásnou památku seznamte se s novým projektem neziskové organizace Hradní Spolek. Více o projektu na www.hradnispolek.cz.