AKTUÁLNĚ - NEJBLIŽŠÍ AKCE A NOVINKY PRO VEŘEJNOST

NOVINKA PRO SNOUBENCE 

- NOVÝ REVOLUČNÍ SVATEBNÍ PROJEKT -

Více o projektu WEDDING 4 YOU v sekci "SVATBY NA HRADĚ"


PROHLÍDKY 2022

V letošním jsme již víkendové prohlídky ukončili. Děkujeme Vám všem, kteří jste naši práci a snahu podpořili svojí návštěvou a zakoupením vstupenky na příjemných 60 minut strávených s našimi úžasnými průvodkyněmi na našem Hradě

NOVINKOU  od letošního roku bylo otevření malého občerstvení přímo na nádvoří hradu na krásné vyhlídce na celé město Dolní Kounice. Mohli jste si u nás zpříjemnit chvíli čekání na Vaši prohlídku například dobrou kávičkou, zmrzlinou či dalším drobným občerstvením. 

Pokud byste měli zájem o prohlídku ještě letos, lze domluvit do konce října individuální skupinové prohlídky. Domluva je nutná předem telefonicky či emailem. Cena prohlídky mimo sezonu je 110 Kč/os. min. 3.000 Kč.

Těšíme se a budeme rádi, když náš Hrad navštívíte a podpoříte naši práci zase příští rok od měsíce května !!!! 
NOVÝ PROJEKT "ZÍSKEJ SVŮJ KOUSEK HRADU"

Tento projekt je zprávou, měnící zažité představy a otevírající převratné možnosti všem aktivním lidem. Více o projektu přímo zde:  https://www.svetsdileni.cz/   Ceny na uvedeném odkaze se netýkají svatebních obřadů a hostin. Ty jsou naceněny samostatně.


HRADNÍ SPOLEK

Máte-li zájem se zapojit  do dění na hradě, podpořit tuto krásnou památku seznamte se s novým projektem neziskové organizace Hradní Spolek.  Více o projektu na www.hradnispolek.cz.