SVATBY NA HRADĚ

Jsme oblíbené svatební místo v blízkosti Brna. Lze u nás mít vše na jednom místě a v bezprostřední blízkosti je i dostatečná kapacita ubytování. Svatební obřady a hostiny na našem hradě jsou výjimečné především pro neopakovatelnou atmosféru našeho hradu a jeho krásných prostor a rovněž díky profesionálnímu a přitom maximálně vstřícnému přístupu našeho týmu.

Velké množství fotek a videí můžete shlédnout na FB našeho hradu a to na www.facebook.com/hraddk a na https://www.hradkounice.cz/videa-a-foto/. Jsme tu pro Vás a Váš velký den....

foto Koláček Marek - photographer
foto Koláček Marek - photographer

Zajistíme a zorganizujeme Vám  svatební obřad, samostatně i svatební hostiny, nebo obřad včetně hostiny a nyní i NOVINKU  - NOVÝ SVATEBNÍ PROJEKT, který jsme příhodně nazvali WEDDING 4 YOU

Svatební obřady 

Náš hrad Vám umožňuje výběr z mnoha míst pro svatební obřad. Máme k dispozici  tři vnitřní prostory a  tři venkovní prostory. Vyberete-li si venkovní místo, vždy s Vámi dohodneme i náhradní vnitřní sál pro případ nepříznivého počasí. Svatební obřady u nás zajišťujeme jak civilní, tak i církevní. Součástí obřadu je i koordinace svatebčanů na hradě a jejich usazení na místě, kde bude obřad probíhat. Pro Vámi vybraný prostor máme přichystanou i výzdobu, kterou jsme schopni dle dohody s Vámi různě upravovat. Samozřejmostí je zajištění přehrání hudby při obřadu a přípitek pro novomanžele a jejich svědky.

Svatební hostiny

Svatební hostiny na našem hradě probíhají ve společenském sále bývalé hradní sýpky s připraveným venkovním posezením. Součástí našich služeb pro Vás je příprava průběhu a organizace svatebního dne na hradě, koordinace svatebčanů a průběhu svatby ve svatební den, moderování a organizace tradic. 

Kapacita našeho společenského sálu je až 115 sedících osob se zajištěním dostatečného místa k tanci.

Disponujeme veškerým vybavením pro úspěšnou organizaci svatby, veškerým vybavením pro servírování občerstvení, máme dostatek stolů a židlí,  ozvučení sálu a rovněž menší zázemí pro Vaše hosty v podobě malé šatny s velkým zrcadlem a  místem pro přebalování těch nejmenších hostů Vaší svatby. Rovněž Vám můžeme zajistit uzavřené parkoviště.

Na našem hradě Vám umožňujeme dodat si vlastní cukroví, vlastní víno, vlastní tvrdý alkohol a pokud patříte mezi kreativní snoubence, tak si můžete i sami vyzdobit den před svatbou sál pro hostinu. To vše bez jakéhokoli příplatku. Den před svatbou si nejen můžete vyzdobit sál, kde bude probíhat Vaše hostina, ale dovážíte nám vše co si sami dodáváte. My vše převezmeme a dál už se o vše opět staráme my. Pokud byste cokoli z toho, co si můžete dovézt vlastního, chtěli zajistit od nás, rádi to pro Vás uděláme z řad našich dlouhodobě vyzkoušených a šikovných dodavatelů. 

Ceník pronájmu prostor, služeb a pohoštění Vám rádi zašleme na vyžádání emailem.

WEDDING 4 YOU

Mimo oblíbené klasické svatební obřady a klasické svatební hostiny nabízíme na našem hradě i tuto revoluční myšlenku, která je NOVINKOU na svatebním trhu.

Je pro všechny, kteří touží prožít krásnou svatbu se všemi tradicemi, mít krásný zážitek na celý život, těšit se ze spousty svatebních fotek, podělit se o radost a pohostit současně svoji rodinu a přátelé, aniž by se musel zvažovat počet zvaných hostů.

Je to pro Vás, kteří toužíte užít si krásný svatební den a přitom nepotřebovat statisíce, ale naopak moci si s radostí koupit spolu se snubními prstýnky současně i krásné místo, profi svatební služby A HLAVNĚ i svatební cestu, na kterou ještě v podvečer svatebního dne se svoji životní láskou odletíte!!!

Naše 12 letá zkušenost, romantické prostředí a skvělý tým je připraven Vám takovou parádní super svatbu uspořádat na našem romantickém hradě v Dolních Kounicích.

Namísto 24 hodinové svatby intenzivně prožijete 4 hodinovou svatbu.  Nebudete se muset stresovat týden či rok před svatbou skrze nákupy, třídění, úkoly, přípravy a také týden po svatbě než zase všechno roztřídíte, rozdáte, uklidíte či prodáte. NECHTE TO NA NÁS. Kupte si prstýnky, šaty a svatební cestu, rozešlete pozvánku hostům a zbytek za Vás zařídíme. Uspořádáme Vám super 4 hodinový intenzivní svatební zážitek.


Prostředí hradu

Pro náš tým je velmi důležité, abyste se na našem hradě cítili dobře a vnímali jste tu všudypřítomnou pozitivní energii, kterou je náš hrad protkán. Proto se neustále snažíme s láskou k našemu hradu pečovat o jeho okolí, abyste si ho zamilovali stejně tak, jako my.

... nejen přes den můžete vnímat krásy hradního prostředí, ale i v noci zažijete neopakovatelnou hradní romantickou atmosféru.....